Sepetim 0
LOL    CS:GO Skin Sat   

Koma Game Yayıncı Sponsorluk Başvurusu

SPONSOR ALIMLARI TEKRARDAN AKTİF EDİLMİŞTİR

 

Tüm yayıncı arkadaşlarımıza selamlar.

Koma Game ailesi olarak sponsorluk başvurularını açmış bulunmaktayız. Twitch, youtube gibi yerlerde yayıncıysanız kitleniz bize göreyse bu sponsorlukta tam size göre. Bize destek talebi oluşturarak kanal linkinizi, kitlenizi, takipçinizi, anlık izlenmenizi, yayın günleriniz, yayın süreleriniz, talepleriniz ile ileterek size de sponsor olabiliriz. Belli sayıda bir kitlenizin olması düzenli yayınlar açmanız bu durumlarda önemlidir.

Biz yeni bir epin, key, oyun satış sitesiyiz. İsteğimiz yayınınızda ekranın bir köşesinde sitemizin logosunu yayınlamanızı istiyoruz. Arada da sesli olarak ve yazılı olarak reklamımızı yapmanızı istiyoruz. (!komagame gibi içerisine yazılar yazarak) Bot ayarlayayıp belli bir sürede bu yazısı chatten yazabilir. Yayın ekranınızda ve hakkımda kısmında sadece bizim logomuzu kullanabilirsiniz. İzleyicilerden bağışları bizim sitemizden de yapabileceklerini söyleyebilirsiniz. Size gelen bağışlardan alacağımız bağış komisyonu %5 olacak, diğer sitelere göre daha düşük ve bu şekilde sizinde işinize gelebilir. Kanalınızın hakkımda alanında ve yayın ekranınızda rakip firmaların logolarını kullanmak yasaktır. Sadece hakkımda alanında linki bulunabilir.

Karşılığında size sitemizde açacağınız üyeliğe aylık bakiye yükleyebiliriz, kanalınızda yapmanız üzere çekiliş yaptırabiliriz. Talepleriniz de bize uygun olursa birlikte çalışabiliriz.

Sizde kabul ediyorsanız talebinizi bize hemen iletin :)

Destek Talebi Oluşturun - Kıymetli Oyuncuların Market Alışverişi - KomaGame Epin ve Oyun

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.